26. 3.: Česko mluví o ICT ve vzdělávání na konferenci Počítač ve škole

čtvrtek 7. března 2013 ·

V roce 2013 vzniká nová strategie vzdělávání pro ČR „Strategie vzdělávání do roku 2020“ a současně probíhá celonárodní kampaň Česko mluví o vzdělávání. Konferencí Počítač ve škole chceme přispět k oběma aktivitám, zahajujeme proto diskuzi na téma Česko mluví o ICT ve vzdělávání. Diskuze by měla směřovat k formulování několika strategických cílů pro oblast ICT podpory škol a školských zařízení.


Diskuze na téma Česko mluví o ICT ve vzdělávání bude mít několik forem:

  1. Diskuze na webu konference Počítač ve škole v sekci Poradna - zde bylo založeno nové fórum Česko mluví o ICT ve vzdělávání, kde můžete již nyní vkládat své příspěvky k několika diskutovaným tématům
  2. Panelová diskuze na plenárním jednání konference Počítač ve škole v Nové Městě na Moravě v úterý 26. 3. 2013 za účasti zvaných hostů – Jiří Nantl (MŠMT), Bořivoj Brdička (UK Praha), Milan Hausner (ZŠ Praha), Blanka Kozáková (KVIC Nový Jičín), Irena Brifordová (Microsoft) a další.
  3. Diskusní workshopy s účastníky konference Počítač ve škole
Zveme vás tedy k zapojení do diskuze k roli ICT ve vzdělávání prostřednictvím diskusního fóra nebo přímo k účasti na 10. ročníku konference Počítač ve škole, kde pro vás připravujeme další aktraktivní program.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.