Semináře Microsoft pro školství

neděle 3. března 2013 ·

Tak jako každý rok vás i letos zveme na seminář "Microsoft pro školství", s tématem novinek a efektivních postupů v oblasti využití ICT ve školní praxi. Představíme vám moderní technologie pro vzdělávání, jako jsou nové operační systémy, cloudová řešení a dotyková zařízení. Program bude doplněn o řadu zajímavostí ze světa vzdělávání. Navíc budete mít příležitost prohlédnout a vyzkoušet si nejmodernější hardwarové novinky v podobě tabletů, ultrabooků i mobilních telefonů.


Program zahrnuje představení následujících technologií a jejich využití ve výuce

  1. Cloudové služby Office 365 pro školy.
  2. Nový operační systém Windows 8.
  3. Microsoft Office 2013 a jeho využití ve školství.
  4. Vzdělávací aplikace pro Windows 8.

Na semináři v Praze a v Brně bude k vidění také pískoviště SandyStation. S využitím Kinect pro Xbox 360, projektoru, počítače a písku vytvořili studenti Západočeské univerzity v Plzni "pískoviště nové generace", které podle úpravy povrchu mění barvu. Tato neobvyklá učební pomůcka je originálním řešením, jak využít IT technologie například při výuce zeměpisu.

Termíny:

11. 3. 2013 - Liberec
13. 3. 2013 - Hradec Králové
14. 3. 2013 - Praha
18. 3. 2013 - Brno
19. 3. 2013 - Ostrava

Seminář je akreditován jako DVPP akce.

Účastníci obdrží DVPP certifikát a USB flash disk s překvapením.

Akce je určena všem ředitelům, pedagogům i správcům sítě základních a středních škol.

Více informací najdete zde.

Registrace zde.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.