CERMAT: Zveřejnění ilustračních testů a zadání písemných prací 2013 (aktualizováno)

pondělí 25. března 2013 ·

Dnes CERMAT zveřejnil ilustrační testy a zadání písemných prací povinných zkoušek pro rok 2013. Nejprve byly 18. března k dispozici školám v informačním systému CERTIS, nyní jsou k dispozici volně ke stažení.

Aktualizace: Vzhledem ke kolapsu webu Nová maturita jsme zprovoznili náhradní úložiště maturitních testů.

Testy jsou po formální i obsahové stránce plnohodnotnými maturitními testy.

Český jazyk a literatura

Cizí jazyky

Ukázky zadání k ústní zkoušce naleznete ke stažení v sekci Ilustrační pracovní listy.
Anglický jazyk
Německý jazyk
Francouzský jazyk
Španělský jazyk
Ruský jazyk

Matematika

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.