28. 3.: Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského: Den otevřených dveří

čtvrtek 28. března 2013 ·

NPMK pořádá u příležitosti Dne učitelů a výročí narození J. A. Komenského Den otevřených dveří, kterého se bude osobně účastnit i Jan Amos. Nevěříte? Přijďte, jste srdečně zváni!


Od 15 hodin NPMK nabízí komentovanou prohlídku stálé expozice "Odkaz Komenského. Tradice a výzvy české vzdělanosti Evropě".

Kdy: 28. 3. 2013

Kde: NPMK, Valdštejnská 20, Praha 1

Vstup zdarma


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.