21. 3.: Kulatý stůl - Posílení relevance a prestiže školy a školního vzdělávání

úterý 19. března 2013 ·

Kulatý stůl zahájí druhou fázi veřejné konzultace ke Strategii vzdělávací politiky České republiky do roku 2020 a bude věnován tématu "Posílení relevance a prestiže školy a školního vzdělávání". Druhá fáze veřejné konzultace se zaměřuje na jednotlivá témata nastolená v první fázi veřejné konzultace na základě dokumentu Hlavní směry Strategie vzdělávací politiky. Vstupní materiál do veřejné konzultace k přípravě Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2020.


Datum: 21. března 2013
Čas: od 13:00
Místo: Praha, budova MŠMT na Senovážném náměstí
Adresa: Senovážné náměstí 26, Praha 110 00
Kapacita: 40 míst

Registrovat na kulatý stůl se můžete na webových stránkách Strategie vzdělávací politiky do roku 2020.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.