Na MŠMT jednala Tripartita

pátek 15. února 2013 ·

Na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy se dne 14. února 2013 konalo jednání pracovního týmu Rady hospodářské a sociální dohody pro vzdělávání a lidské zdroje (Tripartita). Jednání vedl náměstek pro vzdělávání Jindřich Fryč.


Obsahem jednání byla zejména připravovaná reforma financování regionálního školství, záměr novely školského zákona a seznámení s opatřeními na podporu odborného vzdělávání, které vláda přijala usnesením č.8/2013.

Členové pracovního týmu byli rovněž seznámeni s údaji o počtech a platové úrovni zaměstnanců RgŠ územních samosprávných celků za I. – III. čtvrtletí 2012. Dále byla podána informace o novele zákona č. 373/2011 Sb. o specifických zdravotnických službách.

Příští jednání pracovního týmu se uskuteční v dubnu 2013. Projednáván bude postup připravovaných změn ve financování regionálního školství v roce 2014, a bude také podána informace o počtech a platové úrovni zaměstnanců RgŠ územních samosprávných celků za rok 2012.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
16. února 2013 v 13:11  

Doktorstvo se už zase semklo v bojové šiky a bije na poplach - za zvýšení platů. Když vidím předáka Engela, jak cení chrup a argumentuje až se hory zelenají, jdu se podívat na svou výplatní pásku a brečím.
Učitelé, probudíme se konečnětaky k nějaké nátlakové akci??

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.