Kniha logotypů: 2000 mezinárodních značek od uznávaných návrhářů

pátek 15. února 2013 ·

Inspirativní obrazový průvodce nejúspěšnějšími logotypy

Kniha logotypů představuje neuznávanější loga současnosti a dává čtenáři neopakovatelnou možnost odhalit jejich vývoj od prvních nápadů až po výsledný produkt. Každé logo obsažené v této knize bylo pečlivě zhodnoceno a vybráno ze sbírky světoznámého serveru LogoLounge.com.


V této knize naleznete práce od nejzvučnějších jmen v oboru a designových společností, jako jsou Pentagram, Lippincott, Turner Duckworth, The Brand Union, venturethree, Dragon Rouge nebo Carbone Smolan. Můžete nahlédnout do tvůrčího procesu umělců, jako jsou Chris Mitchell a Louise Fili. Tato kniha je základním zdrojem inspirace od těch nejlepších v oboru.

  • Kniha logotypů je studnicí inspirace pro všechny designéry 
  • Obsahuje 2 000 úspěšných návrhů log ze všech koutů světa 
  • Uvnitř naleznete také devět návrhů kompletních kampaní od malých i velkých designových firem
Vydal Computer Press, doporučená cena 590 Kč

Knihu s 25% slevou zakoupíte pouze do 28. 2. 2013 v e-shopu knihy.cpress.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.