Dvacet minut Radiožurnálu: Josef Dobeš, bývalý ministr školství

sobota 2. února 2013 ·

Snaží se Josef Dobeš postavit novou politickou stranu na strukturách ČSTV? A disponuje ve sněmovně skupinou poslanců, která kryje záda vládě Petra Nečase? Nezařazený poslanec a bývalý ministr školství Josef Dobeš odpovídal v pátek 1. února 2013 na otázky Martina Veselovského.


Přehrajte si záznam rozhovoru online.

Záznam ke stažení v MP3.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.