ČŠI: Rovnost a kvalita ve vzdělávání - Podpora znevýhodněných žáků a škol

pátek 22. února 2013 ·

Tento dokument je Výtahem Zprávy OECD Rovnost a kvalita ve vzdělávání - Podpora znevýhodněných žáků a škol. Kompletní text publikace v českém jazyce je k dispozici na www.csicr.cz, v anglickém jazyce na www.oecd.org.


2 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
22. února 2013 1:31  

NA ÚROVNI SYSTÉMU SE ZAMĚŘIT NA POLITIKY, KTERÉ BRÁNÍ ROVNOSTI VE
VZDĚLÁVÁNÍ


Snad "na politiky, kteří brání" nebo "na političky, které brání&quot.
Pardon, to byl jen takový vtip.
Spíš mne zaujalo opatření "ZPRACOVAT FINANČNÍ STRATEGIE". A co jejich realizace?

Anonymní řekl(a)...
22. února 2013 20:32  

V dokumentu mne zaujala věta "Podíl žáků v soukromých školách je obecně nízký" /myšleno v ČR/. Myslím, že se zvyšováním počtu všech znevýhodněných v běžných základkách, stoupne počet škol soukromých a žáků v nich a možná i počet žáků individuálně vzdělávaných doma. A vůbec nebude divu...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.