Zítra startuje auditem představ o vzdělávání půlroční kampaň ČMoV

středa 16. ledna 2013 ·

Přijďte se podívat do pražského sídla PwC na zahájení Česko mluví o vzdělávání

Šestiměsíční kampaň Česko mluví o vzdělávání chce dosáhnout jasnější a pro veřejnost srozumitelnější formulace cílů vzdělávání a chce hledat způsoby, jak zajistit větší kontinuitu vzdělávací politiky tak, aby každý ministr či ministryně nemuseli začínat vždy prakticky od nuly. Kampaň startuje zítra od sedmnácti hodin zážitkovou a debatní akcí v budově společnosti PricewaterhouseCoopers na pražské Pankráci.

Hesla kampaně:
  • Věnujme šest měsíců debatě o tom, kam chceme ve vzdělávání dojít
  • Mluvme o vzdělávání s těmi, s nimiž jsme o něm ještě nemluvili.
Web kampaně najdete na www.ceskomluvi.cz

Pozvánka na akci


1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
16. ledna 2013 v 11:33  

Mluvení Čechům vždy šlo. O vzdělání, práci, poctivosti a zodpovědností fakt mluvit umíme. S výkonem těchto činností je to ovšem mnohem horší.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.