Těhotenství - uživatelská příručka

středa 16. ledna 2013 ·

Nezbytné informace, tipy pro řešení problémů, rady pro nastávající rodiče 

Konečně! Komplexní průvodce těhotenstvím bez starostí! Přivést dítě na svět je jedním z rozhodujících okamžiků v životě, ale jedné věci se nedá vyhnout: Být těhotná může být náročným úkolem. Naštěstí je zde tato kniha, aby vám odpověděla na všechny naléhavé otázky: Kdy už konečně budu mít pokoj od ranních nevolností? Jak velké je moje miminko v tomto týdnu? Je normální mít nepřekonatelnou chuť na sušené hovězí? Vyspím se ještě někdy v životě celou noc?


Nastávající rodiče zde najdou odpovědi – průvodce jim bude dělat zkušená matka Sarah Jordan a praktikující gynekolog a porodník (a trojnásobný otec) David Ufberg.

Ukázky stran:
Vydal Cpress, doporučená cena 269 Kč.

Knihu s 25% slevou zakoupíte pouze do 31. 1. 2013 v e-shopu knihy.cpress.cz.

Bude se vám hodit:

Mimino - návod k obsluze
Rady pro první rok údržby a tipy pro řešení problémůRady pro údržbu a řešení problémů

 


1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
16. ledna 2013 v 16:11  

Že by námět, jak vyřešit problémy se školstvím? Více dětí ve třídách, více učitelů, více úvazků...Do každé české rodiny aspoň dva potomky! Jinak nás v důchodu nebude mít kdo živit, leda ti Číňani, kteří sem už chystají invazi za prací a uplatněním.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.