Vzdělávání v oblasti IT - nabízíme ZDARMA účast v pilotním projektu dalšího vzdělávání!

úterý 22. ledna 2013 ·

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity v rámci projektu OP VK nabízí možnost zlepšení znalostí a dovedností v oblasti informačních technologií.


Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity v rámci projektu OP VK "Tvorba distančních vzdělávacích modulů pro celoživotní vzdělávání dle § 60 zákona č. 111/1998 Sb. o VŠ na Přírodovědecké fakultě Ostravské univerzity" umožní účastníkům projektu absolvováním vybraných modulů zvýšit své znalosti a dovednosti v oblasti informačních technologií a tím zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu práce.

Odborná témata těchto vzdělávacích modulů jsou: Databázové systémy - Access, Informační systémy, Modelování v rozhodovacích procesech, Textové editory formou cvičení, Úvod do informatiky, Úvod do tvorby www stránek, Základy programování, Úvod do odborné angličtiny, Logika pro informatiky, Ochrana přírody, Operační systémy, Počítačová podpora řízení projektů, Principy a algoritmy počítačové grafiky, Výukový software, Objektové programování v Javě.

Kromě odborných témat ve vybraných modulech rozšíří účastníci všech modulů své kompetence v oblasti využívání nových informačních a komunikačních technologií (ICT).

Zahájení výuky 16. února 2013. Počet míst je omezen!

Bližší informace o projektu a podávání přihlášek ke studiu: projekty.osu.cz/projekt-czv/

Studium je plně hrazeno z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.