Výsledky rozvojového programu Excelence středních škol 2012

středa 23. ledna 2013 ·

Porada vedení Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy schválila dne 15. 1. 2012 výsledky rozvojového programu Hodnocení žáků a škol podle výsledků v soutěžích v roce 2012 – Excelence středních škol 2012. Cílem programu je zvyšovat kvalitu a rozšířit péči o talentované žáky na středních školách.


V druhém ročníku tohoto programu bylo rozděleno 20 mil. Kč mezi 385 středních škol. V programu byly přiděleny body 3 800 žákům za umístění v krajských, ústředních a mezinárodních kolech v 98 soutěžích a kategoriích. Finanční prostředky jsou určeny pouze na mzdové prostředky pedagogických pracovníků vyučující obory a předměty v nichž žáci získali bodované umístění.

Přehled středních škol, které získaly finanční dotaci v tomto programu

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.