Česko mluví o vzdělávání každý týden ve vaší mailové schránce

úterý 29. ledna 2013 ·

EDUin nabízí zájemcům pravidelný elektronický zpravodaj o aktualitách v kampani o budoucnosti vzdělávání v České republice.


V pátek vyšlo první číslo zpravodaje, který chce do konce června všechny zájemce pravidelně informovat o akcích, debatách a seminářích, které probíhají v rámci kampaně Česko mluví o vzdělávání. Zpravodaj je určen těm, kdo nemají čas pravidelně navštěvovat stránky českomluvi.cz, ale chtějí být informováni o aktualitách kampaně.

Prohlédněte si náhled prvního čísla Newsletteru ČMoV. Informuje o uskutečněných i připravovaných akcích, nejzajímavějších videonahrávkách a diskusích pod články:

Celý newsletter ve formátu PDF najdete v příloze tiskové zprávy.

K pravidelnému odběru se můžete přihlásit ZDE, formulář najdete v patě stránky.

Tomáš Feřtek, tiskový mluvčí EDUin, řekl: „Udělali velmi dobrou zkušenost s elektronickým týdeníkem Beduin, který zájemce o vzdělávání pravidelně informuje o aktualitách za minulý týden. Rozesíláme ho na více než deset tisíc adres. Proto jsme se rozhodli stejným způsobem informovat veřejnost i o kampani Česko mluví o vzdělávání. Každý zájemce, který se přihlásí na stránkách www.ceskomluvi.cz, dostane vždy v pátek souhrn novinek z kampaně. Chceme tak nabídnout informace i těm, kteří nemají čas sledovat diskuse a hledat v nich, co by pro ně mohlo být zajímavé.“0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.