Video: Google Disk pro učitele - Možnosti využití ve výuce a první seznámení

úterý 29. ledna 2013 ·

GEG (a jeho lidé) pro vás připravuje cyklus videí, který představí Google nástroje tak, jak je mohou využít učitelé ve výuce.


První video Google EDU Group Česká republika vzniklo v prosinci 2012. Uvidíte, jak šest učitelů z českých a slovenských škol používá ve škole Google Disk:Své zkušenosti předali:
Pavel, Petra, Hanka, Slávek, Miloš a Pavlína.

Podívejte se také na náhled prezentace využité ve videu!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.