Z dotazů zaslaných České školní inspekci a odpovědí na ně

čtvrtek 13. prosince 2012 ·

Zveřejňujeme dotazy a odpovědi zaslané České školní inspekci rodiči, například jak postupovat v zájmu povolení individuálního vzdělávacího plánu, jaká jsou školská poradenská zařízení, mateřská škola a rozvedení či rozvádějící se rodiče a mnoho dalších praktických dotazů a odpovědí na ně.

Dokument ke stažení ve formátu PDF

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. prosince 2012 v 15:55  

Mě se tu nic nezobrazuje!

Janek Wagner řekl(a)...
13. prosince 2012 v 17:49  

Jaký používáte prohlížeč, resp. OS? Můžete nám poslat případně screenshot stránky na janek.wagner@ceskaskola.cz?

Anonymní řekl(a)...
13. prosince 2012 v 21:14  

Děkuji. Omlouvám se, že mě to nenapadlo. Stačilo změnit prohlížeč.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.