Přečtěte si: Exministr Josef Dobeš: Sháním pro vládu poslance

pátek 21. prosince 2012 ·

Prezidentův "nejlepší ministr školství" Josef Dobeš (nez.) si vzal za úkol zachránit vládu Petra Nečase (ODS) před pádem, který by mohl způsobit odchod LIDEM z koalice. Ani těsně před Vánocemi nezahálí, vyjednává s nezařazenými poslanci - takových sedí ve sněmovně i s Dobešem a odsouzeným Pekárkem devět - a shání pro Nečasův kabinet hlasy. Premiér má prý jeho podporu víc než kdy v minulosti, řekl Dobeš v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ.

Budete podporovat vládu pod hlavičkou Hnutí pro sport? Budete do hnutí shánět další poslance?

Takhle to nemám dané. Já pracuji na podpoře sportu (sněmovnou v minulých dnech prošel pozměňovací návrh předložený právě Dobešem, který přinese sportu 800 milionů korun ze státní kasy - pozn. red.). Pokud budu poslancem, tak budu bojovat za to, aby Hnutí pro sport přinášelo pomoc sportu. Ty věci jsou hodně oddělené. Do května 2014 se dá pro sport udělat mnoho věcí.

7 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
21. prosince 2012 v 15:58  

Bývaly doby, kdy se obtížně sháněl toaletní papír nebo hygienické vložky. Doba pokročila. Dnes jsou nedostatkoví poslanci.
Jde jen o to, k čemu že se to mají použít.

Anonymní řekl(a)...
21. prosince 2012 v 20:51  

Pokud vláda ČR má stát na tomto vyděrači, to ať raději padne... Proti Dobešovi je prostitutka morálně hodnotný člověk....

Anonymní řekl(a)...
21. prosince 2012 v 21:00  

Bobeš, tato vykopávka a symbol profláknuté politiky? Jen co tohoto člověka vidím, tak je mi nevolno od žaludku. Kterápak sekretářka opět dostane stotisícové odměny z částky 800 000 000,- určených na sport (dárek od Nečase)? A především za co?

Anonymní řekl(a)...
21. prosince 2012 v 23:29  

Tak alespoň konečně víme, kdo bude od ledna novým ministrem školství...

Anonymní řekl(a)...
22. prosince 2012 v 8:19  

Hrobař českého školství. Odpůrce české reformace a především Komenského. Tento pán tak zdecimoval české regionální školství, že náprava chyb bude trvat desetiletí.

Anonymní řekl(a)...
22. prosince 2012 v 8:31  

Hnutí pro sport?
Další kanalizační stoka pro únik financí daňových poplatníků. Těch 800 milionů není na sport. Je to na předvolební kampaň. Takový malý dáreček od předsedy vlády! VV skončily a proto se tady snaží někdo instalovat něco podobného?

Anonymní řekl(a)...
22. prosince 2012 v 13:50  

To prase se neštítí za prachy udělat cokoli ...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.