Christina Meiers: Od e-learningu po m-learning

středa 19. prosince 2012 ·

Tento článek informuje o problémech, se kterými se setkávají odborníci ve snaze maximálně využít potenciál mobilních zařízení. Zamýšlí se nad tím, jakou roli hrají mobilní zařízení v pracovním prostředí a vyzývá k řešení otázek, jako je kompatibilita, bezpečnost a odborná příprava. Dále poskytuje ucelený přehled oblasti mobilní infrastruktury a prozkoumává současné osvědčené postupy v oblasti mobilního učení.
Zdroj: elearningeuropa.info

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.