17. 1.: Zahajovací konference k přípravě Strategie vzdělávání 2020

pátek 14. prosince 2012 ·

Registrujte se na konferenci MŠMT!


Datum:
17. ledna 2013 (registrace 9:00 – 10:00)

Místo:
Národní technická knihovna
Technická 6 / 2710
160 80 Praha 6 – Dejvice

Registrační formulář

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
15. prosince 2012 v 12:37  

Článek je velmi stručný, nejsou zde žádné další informace o konferenci.

Možná se vztahuje k tématu
Evropa 2020 http://www.msmt.cz/mezinarodni-vztahy/strategie-evropa-2020 a http://www.msmt.cz/uploads/Zalezitosti_EU/Evropa_2020.pdf

Toto nejsou informace, to je dotaz na téma a program konference.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.