Ondřej Koutník: Další komunistka krajskou radní pro školství: v Královéhradeckém kraji

úterý 20. listopadu 2012 ·

Táňa Šormová z KSČM se téměř v tichosti, bez medializovaného poprasku, stala královéhradeckou radní pro školství.

V Jihočeském kraji způsobilo jmenování komunistky Vítězslavy Baborové do funkce krajské radní pro školství a kulturu poprask. Stovky studentů v regionu proti ní demonstrovaly a nyní hodlají i stávkovat. Zato v Královéhradeckém kraji má komunistka a učitelka s aprobací na tělesnou výchovu a ruský jazyk Táňa Šormová klid. Krajskou radní pro školství za KSČM se stala téměř v tichosti.

Táňa Šormová v březnu 1990 spoluzakládala dětskou organizaci Pionýrská skupina Kamarádi. Ve svém předvolebním medailonku na webu komunistické strany si položila otázku, jakým moudrem se v životě řídí. Z klobouku nevytáhla nikoho jiného než V. I. Lenina: „Pravda nesmí záviset na tom, komu bude sloužit.“ …

Celý článek na webu ČESKÁ POZICE

8 komentářů:

Pytlik Blaha řekl(a)...
21. listopadu 2012 v 0:20  

Pravda nesmí záviset na tom, komu bude sloužit...

kdo ji vyslovil a kolik lidí odhlasovalo.

krtek řekl(a)...
21. listopadu 2012 v 5:52  

Já zase studentům s oblibou cituji rozšířená slova V. I. Lenina: "Učit se, učit se, učit se!"

Anonymní řekl(a)...
21. listopadu 2012 v 19:24  

Boze muj, to je zase trapny humbuk. KSCM je regulerni strana naseho Parlamentu, prekvapive ji pak nejaci lide i voli. Demonstrovat proti tomu, ze si lide voli zastupce regulerni strany, mi prijde neskutecne kratkozrake - zase se ignoruje celkova problematika veci a zase se najde nejaky obetni beranek, na kterem si lide zcela neproduktivne a zbytecne muzou vylit svoje nahromadene emoce. Ale tak co taky cekat od studentu, treba z toho vyrostou (i kdyz si rikam, kdo asi v pozadi toho vseho taha za nitky).

Anonymní řekl(a)...
21. listopadu 2012 v 23:31  

To Pytlík: Pravdu má ten, kdo jí má víc!

obyčejná učitelka řekl(a)...
22. listopadu 2012 v 7:07  

Demonstrovat proti tomu, ze si lide voli zastupce regulerni strany, mi prijde neskutecne kratkozrake
V tom případě jsme byli v roce 1989 krátkozrací všichni?

Anonymní řekl(a)...
22. listopadu 2012 v 19:30  

Demonstrovat proti tomu, že se realizuje to, co jsme si vydemonstrovali, je zajisté zmatenost.

A jediný, kdo v roce 1989 (i o něco později) opravdu s jistotou nebyl krátkozraký, byli veksláci, všemožní šíbři a vůbec gauneři všeho druhu, kterým to tu teď patří a kteří řídí "vládnoucí" politické strany.

Anonymní řekl(a)...
24. listopadu 2012 v 17:53  

Pojďme stávkovat. Nenechme si líbit, že nám komunisté zase budou ovládat školství!

Pytlik Blaha řekl(a)...
24. listopadu 2012 v 20:48  

Nenechme si líbit...

Třeba do těch gymnázií bych radši moc nešťoural.
Kam by jinak šla mládež, která není schopná se vyučit nějakému pořádnému řemeslu?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.