CERMAT: Průvodce žáka přihlašováním k maturitě 2013

úterý 20. listopadu 2012 ·

Obdobně jako v předchozích dvou letech připravil CERMAT informační materiál s názvem Podávám přihlášku k maturitě 2013. Materiál žáky provede přihlašováním k maturitní zkoušce 2013, které začalo 15. listopadu 2012. Podle platné maturitní vyhlášky je termín předání přihlášek řediteli školy 1. prosince 2012, ale vzhledem k tomu, že tento termín připadá na sobotu je v  etošním roce posledním dnem pro předání přihlášky řediteli pondělí 3. prosince.


Informace pro žáky k přihlašování jsou k dispozici rovněž na webu NováMaturita.cz v záložce Maturita 2013.

Ke stažení ve formátu PDF:

Podávám přihlášku k maturitě_jaro 2013
Informace pro žáky, kteří maturitní zkoušku opakují_jaro 20130 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.