Posílejte nám originální přáníčka svých žáků!

středa 30. května 2012 ·

Využijte naše tipy pro tvorbu přáníček a zašlete nám vydařená dílka svých žáků. Rádi je vystavíme na našem webu Šotkoviny.


Upozorněte prosím své žáky na tuto možnost, například vyvěšením plakátku z přílohy na nástěnku ve škole (třídách):

http://www.ctenarska-gramotnost.cz/tvurci-psani/tp-tipy/posilejte-pranicka

Přáníčka prosím vyfoťte nebo naskenujte a zasílejte na e-mail sotek@sotkoviny.cz. U každého dílka uveďte jméno a příjmení autora, název školy a třídu. Žáci od nás obdrží zpětnou vazbu a tipy, jak svá přáníčka vylepšit. Kvalitní příspěvky žáků budeme postupně uveřejňovat na www.sotkoviny.cz.

Stále nám můžete posílat i příspěvky ke všem předchozím tématům.

http://www.ctenarska-gramotnost.cz/o-projektu/posilejte-nam-dilka

Aktivita je součástí projektu Čtenářská gramotnost a projektové vyučování. Tento projekt byl podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Abeceda, o.s.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.