Infografika: Co víme o středních školách?

úterý 22. května 2012 ·


3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
23. května 2012 v 8:03  

Pane jo, to jsou výsledky. Přemýšleli na SCIU, co vůbec prezentují? Tyto výsledky jsou snad ještě "směšnější" než celé testování ČŠI. Matematické korelace mezi některými faktory připomínají vazby mezi délkou vlasů a hudebním sluchem. Závěry, že známka na gymnáziu dostatečná odpovídá jedničce na učňáku, to je také statistické zjištění, které lze označit jako objev roku...

Anonymní řekl(a)...
23. května 2012 v 8:47  

Tak teď mi způsobilo SCIO doživotní trauma, mám vystudováno učitelství na matfyzu, měla jsem nejhorší nebo nejlepší obecné studijní předpoklady. Promiňte jsem jízlivá, ale neodolala jsem.

Jan Hučín řekl(a)...
23. května 2012 v 9:51  

Anonym 23. 5. 8:03 - co máte konkrétně na mysli?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.