Přečtěte si: Dobeš na Brusel nedá, velké projekty stáhnout nehodlá

středa 14. března 2012 ·

Ministerstvo školství zřejmě shodí ze stolu kritizovaný projekt FINGRAM, v ostatních velkých projektech z peněz EU však hodlá pokračovat.

Z článku Jakuba Nováka v Aktuálně.cz vybíráme:

Ministerstvo tak ignoruje vyjádření úředníků Evropské komise, kteří mu vzhledem k velmi omezenému času, který pro přípravu národních projektů zbývá, doporučují, aby zanalyzovalo možnosti přesunu finančních prostředků z tzv. 3. prioritní osy Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost do 1. a 2. prioritní osy.

2 komentářů:

Kalashnikoff řekl(a)...
14. března 2012 v 7:51  

"Jednoduše řečeno - ministerstvo by mělo upustit od příprav projektů jako NEDIR, PŘEKVAP, PROROK nebo Pospolu a raději poslat tyto peníze do projektů na základních, středních a vysokých školách."
Jo, to by bylo krásné a elegantní řešení,jenže v našem zlodějském Klausistánu by to znamenalo, že nebude co rozkrádat spřátelenými agenturami sponzorujícími naše "polytycké strani". A to Deboš nemůže připustit.

Anonymní řekl(a)...
14. března 2012 v 12:58  

Dobes se Zaoralkem, Nantlem a cela jeho kamaryla musi co nejdrive zmizet!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.