Přečtěte si: Dostal před soud Březinu, teď mu vadí Dobeš. Kvůli odměně pro Bátoru

středa 18. ledna 2012 ·

Ministerstvo školství čelí trestnímu oznámení kvůli čtvrtmilionovému odstupnému pro kontroverzního úředníka Ladislava Bátoru. Oznámení podal Tomáš Kapler z Prahy, který už loni "poslal" před soud exnáměstka pražského primátora Karla Březinu.


Z článku Jana Jiřičky v iDNES.cz vybíráme:

Kapler se domnívá, že mohlo dojít k porušení povinností při správě cizího majetku. Bývalý předseda Akce D.O.S.T. Bátora podle něj na tak vysoké odstupné neměl nárok.

Oznámení míří na neznámého pachatele, který s Bátorou smlouvu uzavíral. "Nejspíše tedy na pana ministra školství Josefa Dobeše," napsal Kapler, který se zabývá reklamou na internetu.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
18. ledna 2012 v 20:35  

Nečas s Dobešem nehne, rozpadla by se mu vláda.

Anonymní řekl(a)...
19. ledna 2012 v 11:14  

A kdyby Dobeše náhodou opravdu zavřeli, tak místo něj nominují podle koaliční smlouvy nějakého dalšího svého exota Věci veřejné. Takže ač je to k neuvěření, mohlo by to být ještě horší. Pravděpodobnost že někde vyštrachají někoho lepšího je naopak mizivá. Prostě, jak říkalo rádio Jerevan, lépe už bylo.

poste.restante řekl(a)...
19. ledna 2012 v 12:01  

Pravděpodobnost že někde vyštrachají někoho lepšího je naopak mizivá.

A kdo a z jakých čísel tuto pravděpodobnost spočítal?

Mně se například subjektivně zdá, že lepší už musí být skoro každy, náhodně vybraný z davu.

Takže bych řekl, že jde v obou případech o manipulaci.

Jednou ve stylu: "Buďme rádi, ..."
Podruhé ve stylu: "Cokoliv je lepší".

:-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.