25.-27. 4.: Konference Matematické vzdělávání v kontextu změn primární školy

pondělí 19. prosince 2011 ·

Konference je určena především pro pracovníky fakult připravujících učitele primární školy a učitele z praxe.

Další ročník proběhne 25. – 27. 4. 2012. Podrobnější informace naleznete na webu konference: http://eme.upol.cz

Konference s mezinárodní účastí věnovaná primárnímu matematickému vzdělávání a přípravě učitelů matematiky na primárních školách

Místo: Olomouc, Pedagogická fakulta UP

Kontakt: bohumil.novak@upol.cz

Konference je určena především pro pracovníky  fakult připravujících učitele primární školy a učitele z praxe. Cíl a zaměření konference: Prezentace původních výsledků vědecké a odborné práce v oblasti matematiky a didaktiky matematiky zaměřené na využití v přípravě učitelů nejmladších žáků. Výměna zkušeností z vědecké i pedagogické práce na pracovištích v ČR a zahraničí i učitelů z praxe. Seznámení se s novými trendy a perspektivami vyučování matematice na pozadí transformace primárního vzdělávání.

Hlavní témata konference:

Cesty k rozvoji osobnosti žáka v matematice a jeho zájmu o matematiku.
Současnost a perspektivy matematického vzdělávání učitelů primární školy

První a druhé oznámení o konferenci je na webové stránce  http://katmat.upol.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.