14. 12.: Kulatý stůl Filmová/audiovizuální výchova na základních školách a gymnáziích

neděle 11. prosince 2011 ·

Národní institut pro další vzdělávání ve spolupráci s MŠMT ČR si vás dovoluje pozvat na kulatý stůl Filmová/audiovizuální výchova na základních školách a gymnáziích.

Koná se 14. prosince 2011 od 10:00 – 14:00 v prostorách velkého zrcadlového sálu MŠMT, Karmelitská 7, Praha 1. Kulatý stůl je určen ředitelům a pedagogům ZŠ a gymnázií, studentům a zástupcům pedagogických fakult, odborných a profesních asociací ve vzdělávání, organizátorům letních filmových škol a další odborné veřejnosti.

Pozvánka ke stažení ve formátu PDF


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.