Slovník spisovného jazyka českého online

středa 31. srpna 2011 ·

Ústav pro jazyk český AV ČR zveřejnil na webové stránce ssjc.ujc.cas.cz digitalizovanou podobu Slovníku spisovného jazyka českého.

Rozhraní webu je jednoduché:


Výsledky hledání pak vypadají takto:Připomeňme si ještě, že Ústav pro jazyk český AV ČR má online i Internetovou jazykovou příručku s více než 60 000 hesly ve slovníkové části:


1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 14:05  

Já věděl, že kdo píše diskuze, je barbar!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.