Přečtěte si: Výpovědi řeší ministerstvo, lidé plánují další protest

úterý 9. srpna 2011 ·

Kauzu propuštění profesorů z litoměřického Gymnázia Josefa Jungmanna prošetřuje Ministrestvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Z článku Zdeňky Studené v Deník.cz vybíráme:

Podle informací ze strany odborářů byla petičnímu výboru doručena zpráva o vyřizování této záležitosti. „Zástupci petičního výboru dostali sdělení z ministerstva školství, že ministerstvo školství bude šetřit podnět k propouštění na GJJ v době prázdnin a že tento podnět také předá Ćeské školní inspekci,“ informoval na svých webových stránkách petiční výbor.

1 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
11. srpna 2011 v 0:59  

Fakt těžko zaujímat stanovisko. Člověk si říká, kam až to všechno může dojít a kde asi tak bude pravda.
Nahlédl jsem na petiční web a jedna věc mi tam prostě nesedí, protože si ji dost dobře nedovedu představit. A to je ze školy jdoucí, plačící gymnazista.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.