Konzervujeme po celý rok

středa 31. srpna 2011 ·

Konzervování potravin, ať už je to zavařování ovoce a zeleniny, nakládání hub do oleje či uzení masa, neztratilo ani v době supermarketů nic ze svého kouzla. Naopak! Úrodu z naší zahrádky nebo zakoupené potraviny uchováme dlouho čerstvé a jejich chuť je oproti průmyslově vyráběným produktům neporovnatelná. Tato kniha vás seznámí s veškerými běžnými konzervačními metodami, které lze provést v jakékoliv domácnosti.

  • Historie konzervování
  • Zavařování
  • Džemy a marmelády
  • Nakládání do oleje, octa či alkoholu
  • Sušení ovoce a masa
  • Nakládání a uzení masa
  • Mléčně kvašení
Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/konzervujeme-po-cely-rok.html.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 11:10  

ježišmarjá, co to tady dělá?

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 13:06  

No to je přece to sepětí s realitou!

MŠMT řekl(a)...
31. srpna 2011 v 13:13  

Česká škola chce naznačit kantorům, že bude hůř!

Anonymní řekl(a)...
31. srpna 2011 v 13:24  

A teď vážně - už tu takovéhle dotazy padly x-krát. Ale jako učitelé víme, že bez opakování to většinou nejde... Takže zase znovu pro "31.8. 11:10": to je reklama, díky které si v České škole můžeme číst to, co nás zajímá, diskutovat si o tom a nic za to celé neplatit.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.