Efektivní posilování s činkami

středa 17. srpna 2011 ·

Nejlepší cviky a tréninkové programy

Kdo z nás nezatoužil po dokonale vypracovaném těle? Co když se vám však nechce chodit do drahé posilovny a preferujete raději cvičení v pohodlí domova? Především pro vás sestavil profesionální fitness trenér Christoph Delp seznam těch nejúčinnjších cviků a tréninkových programů, s jejichž pomocí dostanete své tělo do skvělé formy i ve vaší domácí posilovně.


Efektivní posilování s činkami přináší návod, jak vyváženě a bezpečně posílit všechny svaly. Naučíte se rozpoznávat jednotlivé svalové skupiny, správně provádět bench-press, strečink aj. Kromě zformování postavy vám pak bude odměnou lepší držení těla, budete sebevědomí, dobře naladění a díky zpevněnému svalstvu vám také přijdou snadněji běžné každodenní práce.

Co se v knize dozvíte:
  • základní informace o anatomii, vhodné stravě, nárůstu výkonnosti, regeneraci,
  • které cviky jsou účinné při posilování a protahování všech svalových skupin,
  • správné plánování tréninku – jak si vhodně sestavit tréninkovou jednotku,
  • kompletní tréninkové plány pro začátečníky i pokročilé.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/efektivni-posilovani-s-cinkami.html.

4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
17. srpna 2011 v 9:26  

Efektivní posilování s činkami, to je ta pravá příprava na školní rok. Teď jen kdo má posilovat: studenti, učitelé, nebo - nedejbože - úhlavní velitel aneb ministr školství?

Anonymní řekl(a)...
17. srpna 2011 v 12:40  

Tedy pane šéfredaktore,
Vy nám intelektuálům dáváte!
Ale máte recht. V dnešní škole se se silou ducha nevystačí.

Anonymní řekl(a)...
17. srpna 2011 v 13:59  

Páni kolegové, ale zase budete o něco atraktivnější pro kolegyně a studentky. To nemusí být marné... Taková příruční činka při výkladu syntaxe... jenom, prosím, neházet!

Anonymní řekl(a)...
17. srpna 2011 v 17:40  

Místo nějaké příručky je snad vhodnější utratit peníze za tu činku, ne?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.