Projektové řízení pro začátečníky

pondělí 25. července 2011 ·

Publikace je určena začínajícím projektový manažerům, ať studentům na univerzitách, tak i lidem z praxe. Poskytne vše důležité, co by měl člověk pověřený řízením projektu znát a umět.

Kolektiv mladých autorů účastnící se řady domácích i zahraničních projektů a učící i školící projektové řízení napsal knihu srozumitelným jazykem. Každá z kapitol obsahuje řadu případových studií a interview s manažerem z praxe. A to vše hlavně z Čech a Slovenska! Prozradí vám, které praktiky se na domácím trhu ověřily a které překvapivě už méně.


Od A po Z se dozvíte například:
 • co zahrnuje identifikace potřeb
 • proč a kde je důležitý vliv zainteresované strany
 • na které věci nesmíme při definování projektu zapomenout
 • co je logický rámec a jak jeho prostřednictvím komunikovat
 • jaká je pozice komunikátora projektu a jak sestavit úspěšnou komunikační strategii
 • vše důležité o vytvoření plánu
 • jak předvídat a hlavně minimalizovat rizika
 • co dělat, abyste sestavili správný tým
 • kde a kdy je financování důležité a jak při něm postupovat
 • které motivační techniky zabírají
 • že předání hlavního výstupu je nejdůležitějším milníkem projektu
 • kde a jak sebe i tým můžete vzdělávat.
Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/projektove-rizeni-pro-zacatecniky.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.