Přečtěte si: V ekonomice i ve vzdělávání

pondělí 18. července 2011 ·

Svět se mění. Rychlost změn se zvyšuje. Místo, abychom se připravovali na změny a hleděli dopředu, plýtváme silami na malichrenosti. V ekonomice i ve vzdělávání.

Z článku Ondřeje Šteffla v blog.Aktuálně.cz vybíráme:

Místo, abychom přemýšleli o tom, jak připravit české děti, aby se uměly adaptovat na jednadvacáté století (a ne jen "velmi bolestivě"), hádáme se o tom, zda máme mít státní maturitu a zda zveřejnit žebříčky.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.