Přečtěte si: Pravdolásko, rozzlob se: antisemita Bátora povýšil

neděle 17. července 2011 ·

Očekávaná reakce příznivce Pravdolásky na poslední vývoj na ministerstvu školství a Dobeše.

Z článku Jindřicha Šídla v iHNed.cz vybíráme:

A Bátora ještě s gustem zopakuje nejvydařenější Bartošovu tezi: "Nechme pány Fischery a další rozsvěcet každoročně obří chanuku na Staroměstském náměstí... Na oplátku (za tuto toleranci k cizím hodnotám a k menšinám - jde skutečně o toleranci k cizímu, není to nějaké uvědomování si kořenů, jak by někteří chtěli, abychom si mysleli) žádejme jejich toleranci k našim názorům..." Jako kdyby se potkal Kojzar s Der Stürmer.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.