Přečtěte si: Předražený projekt? Zatím jsme jen ve fázi příprav, tvrdí ministrův náměstek

pondělí 11. července 2011 ·

Ladislav Němec odmítá, že by ministerstvo vyhodilo čtvrt miliardy za školní projekt inkluzivního vzdělávání. Vše se prý připravuje a definitivní podobu projektu údajně určí až debaty s experty. Právě ti však tvrdí: akce je předražená a špatně vymyšlená.

Z článku Jakuba Kalenského v iHNed.cz vybíráme:

HN: Nový projekt spolyká dvakrát víc peněz než ten první. Proč, když trvá kratší dobu a bude v něm proškoleno méně pedagogů?


Přesně tak. To je naprosto správná otázka. Nejde jen o pedagogy, jde o celý systém. V rámci první fáze toho projektu budou k dispozici fakta, která nám pomůžou k tomu, abychom mohli nasadit ten projekt v rámci rámce. Abychom byli schopni ho zafinancovat z kapitoly školství tak, aby fungoval i dále.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.