9. 11.: Metodický portál – příležitost pro učitele (závěrečná konference projektu Metodika II).

pondělí 11. července 2011 ·

Metodický portál připravuje podzimní konferenci, která se uskuteční v Praze 9. listopadu. Konkrétní místo konání konference bude upřesněno na začátku školního roku 2011/2012.

Název konference je Metodický portál – příležitost pro učitele (závěrečná konference projektu Metodika II).


V rámci konference budou představeny zkušenosti, které tým projektu nabyl za 3 roky realizace projektu Metodika II a intenzivní práce na Metodickém portále. Zároveň připravujeme zajímavé přednášky směřující do budoucnosti, které bychom mohli nazvat vize ve vzdělávání.

Na konferenci zveme všechny učitele a vedoucí pracovníky škol, vysokoškolské pedagogy i studenty, školské koordinátory i širokou pedagogickou veřejnost, tedy všechny, kteří se o Metodický portál zajímají a mají chuť se o něm dozvědět něco navíc. V rámci odpoledního bloku bychom Vás rádi pozvali na neformální setkání s týmem portálu, které by mělo být poděkováním za Vaši spolupráci.

Více se dozvíte v podrobném programu konference.

Závazná přihláška na konferenci online.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.