E-kniha pro vás: Příručka pro využití aplikace Windows Live Movie Maker

středa 13. července 2011 ·

Právě probíhá doba dovolených a každý z vás se určitě bude chtít pochlubit, jaké měl hezké počasí, jaké památky jste si prohlédli nebo jak vaše ratolesti už umí plavat. Pro tyto a další jedinečné okamžiky je tu pro vás aplikace Windows Live Movie Maker - zdarma dostupný pokročilý editor videa, který umí vše, co potřebujete. Od střihu natočených klipů a titulkování, přes pokročilou práci s hudbou a efekty, až po export v HD rozlišení na DVD, SkyDrive, Facebook nebo YouTube.

Stáhnout si tuto jedinečnou aplikaci můžete na live.com, a na Wiki České školy v sekci Ke stažení na vás čeká nová příručka Karla Klatovského, která vám ukáže, co a jak je možné s tímto nástrojem vytvářet. Přejeme příjemné čtení a zajímavá videa.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.