ČŠI: Tematická zpráva "Podpora rozvoje čtenářské gramotnosti v předškolním a základním vzdělávání"

úterý 14. června 2011 ·

Vedením MŠMT byla 8. března 2011 projednána tematická zpráva ČŠI obsahující souhrnné poznatky z podrobnějšího šetření v mateřských školách, v základních školách a také v nižších stupních víceletých gymnázií ve školním roce 2009/2010. Úplný text tohoto materiálu je uveden v přílohách. ČŠI zároveň znovu připojuje text sborníku "Čtenářská gramotnost jako vzdělávací cíl pro každého žáka", který vydala v dubnu 2010 k podpoře své snahy o rozvoj čtenářské gramotnosti ve školách.



0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.