Školy mají možnost se přihlásit do ČESKÉ LIGY ROBOTIKY

čtvrtek 24. února 2011 ·


Nabídka školám pro přihlášení do 6. ročníku robotické soutěže FLL 2011.


Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je spoluvyhlašovatelem 6. ročníku celostátní soutěže s názvem FIRST lego league - soutěž v robotice pro 5-10ti členné kolektivy dětí ve věku 10-16 let.

Po pěti úspěšných ročnících oznamuje Česká liga robotiky možnost přihlášení do nového ročníku soutěže FLL 2011 pro všechny příznivce robotiky ze základních a středních škol. Vedle hodnotných cen je možnost postupu do  evropského a světového finále.

Přihlašovat se můžete již od 1.3.2011.

Všechny informace jsou zveřejňovány a aktualizovány na webu debrujar.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Petr Zapletal

Tel.: 234 621 526, E-mail: zapletal@adam.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.