Projekt Nejlepší česká škola

úterý 7. prosince 2010 ·

Startuje společný TV - internetový pořad UČENÍ ONLINE a České televize.

Cílem projektu, jehož stránky naleznete na www.nejlepsiceskaskola.cz je:

  • Zatraktivnit , popularizovat výuku na základní škole – přidat prvek novosti, originality , soutěže. Ukázat dobré příklady z praxe.
  • Prezentovat široké veřejnosti inspirativní metody, přístupy a pomůcky při výuce na základních školách.
  • Prezentovat široké veřejnosti výsledky , kterých lze dosáhnout na základní škole.
  • Posílit zájem široké veřejnosti o základní školství.
  • Nejlepší školy ocenit a posílit jejich regionální nebo celostátní prestiž.
Podívejte se i na videoklip s návodem:

2 komentářů:

Luděk Blaha řekl(a)...
7. prosince 2010 v 0:17  

Promiňte, jen technický dotaz.
Děti se mě ptaly, jestli bude v porotě taky pan Habera?

Anonymní řekl(a)...
7. prosince 2010 v 10:52  

Iniciátor projektu oslovil několik velkých firem, o kterých věděl, že buď sponzorují školství, nebo jsou jeho dodavateli. Po shlédnutí a posouzení obsahu webu Učení online všichni svorně partnerství projektu odmítli. A dryáčnický charakter celé akce, dost překvapující u veřejnoprávní televize (jak se pozná "nejlepší" škola?) jejich rozhodnutí nejspíš také napomohl.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.