Zlomíš si jazýček? Dětem od 4 do 7 let k rozvíjení řeči

pondělí 22. listopadu 2010 ·

Publikace je určena především dětem předškolního věku a mladšího školního věku, se kterými chtějí dospělí procvičit a utvrdit výslovnost problematických hlásek. Knihu tedy využijí rodiče pro práci s dětmi doma, pedagogové na 1. stupni ZŠ nebo logopedických poradnách.


Kniha děti ve věku 4 až 7 let podnítí k rozvíjení mluvní obratnosti, procvičování správné výslovnosti, vyčlenění hlásek a průpravě pro počáteční čtení.

Naleznete zde řadu materiálů - hry k rozvíjení sluchu pro hlásky, básničky, říkanky, krátké příběhy, cviky připravující děti na počáteční psaní, zábavné vymalovánky a drobná motivační cvičení - určených k zábavnému procvičování výslovnosti. K procvičování děti navnadí krásné ilustrace osvědčeného ilustrátora Richarda Šmardy. Materiály uvedené v knize výrazně napomohou k dosažení cíle, který by děti měly naplnit nejlépe před zahájením školní docházky - a to dosažení správné výslovnosti.

Více informací o knize naleznte na http://knihy.cpress.cz/KDV0039.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.