EU peníze školám: Jak správně zadávat veřejné zakázky

pátek 19. listopadu 2010 ·

Příjemci dotací v oblasti podpory 1.4 jsou základní školy, které běžně nemají praktické zkušenosti s administrací projektů financovaných ze strukturálních fondů a nemají také dostatečnou personální kapacitu na to, aby mohly zajistit odborně zdatné zaměstnance ve všech oblastech nutných k úspěšné realizaci projektů, zejména pak v oblasti administrace veřejných zakázek. Proto MŠMT vydalo průvodce zadávání veřejných zakázek v oblasti podpory 1.4, který provede příjemce dotace krok za krokem procesem administrace veřejných zakázek malého rozsahu v rámci oblasti podpory 1.4 OP VK.
Newsletter OP VK pro IPo - Zadávání veřejných zakázek 1.4 (dokument PDF)

Doporučené vzory dokumentů pro zadávání veřejných zakázek v oblasti podpory 1.4 naleznete na Wiki České školy:

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
19. listopadu 2010 v 22:09  

toto přišlo tedy hodně brzy !

Anonymní řekl(a)...
20. listopadu 2010 v 9:38  

to víte - MŠMT !

Anonymní řekl(a)...
22. listopadu 2010 v 11:29  

Mě by spíš zajímal návod, jak pořizovat tyto zakázky coby neinvestice, tj. do 40.000,- Kč, jelikož to je podmínkou dotace!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.