ČTK: Státní maturity v Rusku provázejí sebevraždy i skandály

středa 9. června 2010 ·

Série skandálů pronásleduje skládání jednotných státních zkoušek na středních školách v Rusku, kde představují obdobu státních maturit chystaných v Česku. Zpočátku se média rozepisovala o sebevraždách studentů, kteří tlak neunesli, vzápětí se pozornost přesunula k podvodům, s nimiž měly zkoušky skoncovat.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
14. června 2010 v 8:05  

Ještě štěstí, že se podařilo, díky restriktivním opatřením ve vedení diskusního fóra na ČŠ, zabránit zavedení tohoto modelu státních maturit v ČR, které již před časem ve svém článku

http://www.spomocnik.cz/index.php?id_document=2425

prosazoval pan Brdička.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.