14. 6.: workshop projektu IMAGINE(LLP) - Game Based Learning

pondělí 31. května 2010 ·

Zveme vás na kulatý stůl projektu IMAGINE (Increased MAinstreaming of Games IN Learning PoliciEs), který se bude konat dne 14. června 2010 v Praze.


Workshop bude představovat interaktivní sezení spojené s diskuzí o současné situaci v oblasti „Učení pomocí her (Game Based Learning)“ v Evropě a v České republice. Vaše názory, postřehy, komentáře a také pozitivní příklady budou dále zahrnuty do doporučení určených odborníkům a pracovníkům veřejné správy, co může mít významný dopad na ověření nových forem vzdělávání a strategického myšlení na úrovni reforem v oblasti školství.

V příloze naleznete informační leták a program workshopu. Účast na workshopu s občerstvením bude zdarma a cestovní náklady budou uhrazeny. V případě potřeby bude zajištěn také překlad do češtiny.0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.