Přístup na EDU.CZ od příštího roku nově za poplatek

čtvrtek 1. dubna 2010 ·

Školský vzdělávací a informační portál EDU.CZ, který provozuje Ústav pro informace ve vzdělávání, bude jako první web resortu školství přístupný veřejnosti za poplatek.
Na webové adrese www.edu.cz již nyní nenajdete informační portál, ale jen rozcestník:
Školský vzdělávací a informační portál EDU.CZ se přesunul na adresu info.edu.cz.

Podle vyjádření tiskové mluvčí ÚIV Mgr. Bohumily Beranové, DiS. poplatek bude stanoven v přiměřené výši, některým skupinám čtenářů pak naopak bude vyplácena odměna za návštěvu portálu.

Přejeme redakci Školského vzdělávacího a informačního portálu EDU.CZ další snadno získané miliony na provoz a další desítky spokojených čtenářů!

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
1. dubna 2010 v 9:46  

Vybrané peníze bude dostávat na osobní účet přímo šéfredaktor České školy Jan Wagner, který tento postup doporučil a prostřednictvím své lobby prosadil.

Anonymní řekl(a)...
1. dubna 2010 v 22:10  

Potom si "informace" o rozpadajícím se českém školství může každý strčit

Mintaka řekl(a)...
2. dubna 2010 v 21:31  

Nejdřív s tím začal Rupert Murdoch, teď už i edu.cz. (Být to jiný den, tak se zhrozím.)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.