MŠMT: Podpora základního vzdělávání cizinců - červen 2009

čtvrtek 18. června 2009 ·

Ministerstvo rozhodlo o přidělení finančních prostředků v rámci rozvojových programů, jimiž podporuje základní vzdělávání cizinců v rozvojových programech určených nezletilým azylantům, osobám požívajícím doplňkové ochrany, žadatelům o udělení mezinárodní ochrany na území České republiky, dětem cizinců umístěným v zařízení pro zajištění cizinců a osobám se státní příslušností jiného členského státu Evropské unie.

Výše přidělených finančních prostředků v rámci rozvojového programu MŠMT na rok 2009 „Zajištění podmínek základního vzdělávání nezletilých azylantů, osob požívajících doplňkové ochrany, žadatelů o udělení mezinárodní ochrany na území České republiky a dětí cizinců umístěných v zařízení pro zajištění cizinců“ (č. j. 2 987/2009-20)

Soubor ke stažení (38kB DOC).

Výše přidělených finančních prostředků v rámci rozvojového programu MŠMT na rok 2009 „Zajištění bezplatné přípravy k začlenění do základního vzdělávání dětí osob se státní příslušností jiného členského státu Evropské unie“ (č. j. 2 988/2009-20)

Soubor ke stažení (48kB DOC).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.