MŠMT: Vydání rámcových vzdělávacích programů pro odborné vzdělávání

čtvrtek 14. května 2009 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy v souladu s ustanovením § 4 odstavce 3 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a po projednání s příslušnými ministerstvy, ústředními odborovými orgány, příslušnými organizacemi zaměstnavatelů s celostátní působností a kraji vydává rámcové vzdělávací programy pro odborné vzdělávání.

V souladu s ustanovením § 185 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsou školy povinny postupovat podle rámcových vzdělávacích programů od 1. září, které následuje nejpozději po uplynutí 2 let ode dne jejich vydání, a to s účinností od prvního ročníku. Přehled vydaných rámcových vzdělávacích programů je uveden v příloze.

Ministr školství, mládeže a tělovýchovy:

Mgr. Liška v. r.

Přehled vydaných RVP - 3. etapa Přehled vydaných RVP - 3. etapa (229,46 KB) RVP kategorie E RVP kategorie E (6,93 MB)
RVP kategorie H RVP kategorie H (4,33 MB)
RVP kategorie J RVP kategorie J (1,82 MB)
RVP kategorie ML - 1. část RVP kategorie ML - 1. část (7,00 MB)
RVP kategorie ML - 2. část RVP kategorie ML - 2. část (6,83 MB)
RVP kategorie ML - 3. část RVP kategorie ML - 3. část (6,88 MB)
RVP nástavbové studium RVP nástavbové studium (1,10 MB)

1 komentářů:

Zdenek řekl(a)...
14. května 2009 v 15:38  

Prosím autora článku, aby si po sobě přečetl úvodní větu a uvedl ji do smysluplného stavu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.