CERMAT: Termíny konzultačních seminářů

čtvrtek 14. května 2009 ·

Projekt konzultačních seminářů – KOS určený učitelům českého jazyka a literatury a cizích jazyků startuje 15. 5. 2009 v celé republice.

Již nyní můžete najít konkrétní termíny seminářů v jednotlivých krajích v sekci portálu Nová maturita Termíny seminářů.

Učitelé se mohou hlásit příslušným krajským vzdělávacím zařízením, jejichž kontakty naleznou v sekci Kontakty na KVZ. Semináře jsou zdarma a účast je dobrovolná. Jedinou podmínkou účasti je prostudování publikace a příloh včetně DVD, které každý učitel zmíněných předmětů obdržel koncem dubna. Tyto materiály jsou také ke stažení v sekci Publikace a přílohy KOS.

3 komentářů:

eva řekl(a)...
14. května 2009 v 15:59  

Děkujeme za pozvání. 14.5.jsme se dozvěděli, že semináře startují 15.5., přičemž v termínech pro Prahu je jediný, a to na 13.5.

portál pro základní a střední školy řekl(a)...
15. května 2009 v 14:06  

Na http://tinyurl.com/ovra7d jich už přibylo, ale hledají se velmi hloupě...

radkůvavatár řekl(a)...
16. května 2009 v 18:09  

No, vidím, že nové maturity budou určitě kvalitní, když tvůrci webu ani nevědí, jak se správně píše slovo "Francoužština"...

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.