Deník.cz: Žhavá diskuse v Brodě: V testech k novým maturitám jsou chyby!

neděle 24. května 2009 ·

Ti se proti konceptu státních maturit bouří s tím, že podepisují petici proti tomuto novému modelu. Jedněmi ze signatářů je i havlíčkobrodské gymnázium, jehož studenti se včera v KD Ostrov sešli k diskusi o tomto tématu se zástupci ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) a Cermatu, který se na státních maturitách podílí.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.