13. 5.: Konference o etické výchově

pátek 1. května 2009 ·

Ve středu 13. května se v Clam-Gallasově paláci koná konference Etická výchova. Vystoupí na ní i ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Miroslava Kopicová, její náměstek Jindřich Kitzberger a místopředsedkyně školského výboru Poslanecké sněmovny Michaela Šojdrová.

Konference se koná 13. května 2009, 9:30-15:30, v Clam-Gallasově paláci, Husova 20, Praha 1.

DÁLE ČTĚTE: Veřejná diskuse k návrhu doplňujícího vzdělávacího oboru Etická výchova

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.